Продукція > KEMET > PEH200VZ5100MB2
PEH200VZ5100MB2
PEH200VZ5100MB2 KEMET
KEM_A4034_PEH200.pdf
Виробник: KEMET
Description: CAP ALUM SCRW TERM 85C
Tolerance: ±20%
Packaging: Box
Package / Case: Radial, Can - Screw Terminals
Size / Dimension: 3.606" Dia (91.60mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 1.260" (32.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 9mOhm @ 100Hz
Lifetime @ Temp.: 29000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 8.701" (221.00mm)
Capacitance: 10 mF
Voltage - Rated: 400 V
Ripple Current @ Low Frequency: 24.7 A @ 100 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 64 A @ 10 kHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM SCRW TERM 85C, Tolerance: ±20%, Packaging: Box, Package / Case: Radial, Can - Screw Terminals, Size / Dimension: 3.606" Dia (91.60mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 1.260" (32.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 9mOhm @ 100Hz, Lifetime @ Temp.: 29000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 8.701" (221.00mm), Capacitance: 10 mF, Voltage - Rated: 400 V, Ripple Current @ Low Frequency: 24.7 A @ 100 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 64 A @ 10 kHz.