Продукція > NXP > PESD12VL2BT .V5.
PESD12VL2BT .V5. NXP
Виробник: NXP
Transient Voltage Suppressor PESD12VL2BT SOT23 350W; 5A; 12V; bidirectional PESD12VL2BT SOT23 DTPESD12VL2BT
кількість в упаковці: 500 шт
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Transient Voltage Suppressor PESD12VL2BT SOT23 350W; 5A; 12V; bidirectional PESD12VL2BT SOT23 DTPESD12VL2BT, кількість в упаковці: 500 шт.