Продукція > NEXPERIA > PESD30VF1BBLYL
PESD30VF1BBLYL
PESD30VF1BBLYL Nexperia
PESD30VF1BBL.pdf
Виробник: Nexperia
ESD Protection Diodes / TVS Diodes The factory is currently not accepting orders for this product.
на замовлення 8252 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 30VWM 21VC DFN10062, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOD-882, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TA), Applications: General Purpose, Capacitance @ Frequency: 0.27pF @ 1MHz, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 30V (Max), Supplier Device Package: DFN1006-2, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 31V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 21V (Typ), Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Інші пропозиції PESD30VF1BBLYL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOD-882
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TA)
Applications: General Purpose
Capacitance @ Frequency: 0.27pF @ 1MHz
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 30V (Max)
Supplier Device Package: DFN1006-2
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 31V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 21V (Typ)