PETG1755BLUE
PETG1755BLUE IC3D Printers
Виробник: IC3D Printers
Description: IC3D PETG 1.75MM 5LB BLUE FILAME
Packaging: Spool
Color: Blue
Tensile Strength: 59N/mm²
Weight: 5.512 lb (2.50 kg)
Operating Temperature: 240°C ~ 270°C
Part Status: Active
Density: 1.27g/cm³
Filament Material: PETG (Polyethylene Terephthalate Glycol-modified)
Filament Diameter: 0.070" (1.75mm)
Flex Strength: 70N/mm²
на замовлення 50 шт:
Написати відгук
Description: IC3D PETG 1.75MM 5LB BLUE FILAME, Packaging: Spool, Color: Blue, Tensile Strength: 59N/mm², Weight: 5.512 lb (2.50 kg), Operating Temperature: 240°C ~ 270°C, Part Status: Active, Density: 1.27g/cm³, Filament Material: PETG (Polyethylene Terephthalate Glycol-modified), Filament Diameter: 0.070" (1.75mm), Flex Strength: 70N/mm².