Продукція > ESUN > PETG175SB1
PETG175SB1 eSUN
Виробник: eSUN
Description: ESUN PETG (1.75MM,1000G)SOLID BL
Packaging: Box
Color: Black
Tensile Strength: 52.2Mpa
Operating Temperature: 230°C ~ 250°C
Filament Diameter: 0.070" (1.75mm)
Flex Strength: 58.1Mpa
Weight: 2.205 lb (1.00 kg)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис PETG175SB1 eSUN
Description: ESUN PETG (1.75MM,1000G)SOLID BL, Packaging: Box, Color: Black, Tensile Strength: 52.2Mpa, Operating Temperature: 230°C ~ 250°C, Part Status: Active, Density: 1.27g/cm³, Filament Material: PETG (Polyethylene Terephthalate Glycol-modified), Filament Diameter: 0.070" (1.75mm), Flex Strength: 58.1Mpa, Weight: 2.205 lb (1.00 kg).