Продукція > ESUN > PETG175SJ1
PETG175SJ1 eSUN
Виробник: eSUN
Description: ESUN PETG (1.75MM,1000G)SOLID GO
Packaging: Box
Color: Gold (Solid Gold)
Tensile Strength: 52.2Mpa
Weight: 2.205 lb (1.00 kg)
Operating Temperature: 230°C ~ 250°C
Filament Diameter: 0.070" (1.75mm)
Flex Strength: 58.1Mpa
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис PETG175SJ1 eSUN
Description: ESUN PETG (1.75MM,1000G)SOLID GO, Packaging: Box, Color: Gold (Solid Gold), Tensile Strength: 52.2Mpa, Weight: 2.205 lb (1.00 kg), Operating Temperature: 230°C ~ 250°C, Part Status: Active, Density: 1.27g/cm³, Filament Material: PETG (Polyethylene Terephthalate Glycol-modified), Filament Diameter: 0.070" (1.75mm), Flex Strength: 58.1Mpa.