Продукція > ESUN > PETG175SS1
PETG175SS1 eSUN
Виробник: eSUN
Description: ESUN PETG (1.75MM,1000G)SOLID SI
Packaging: Box
Color: Silver (Solid Silver)
Tensile Strength: 52.2Mpa
Weight: 2.205 lb (1.00 kg)
Operating Temperature: 230°C ~ 250°C
Filament Diameter: 0.070" (1.75mm)
Flex Strength: 58.1Mpa
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис PETG175SS1 eSUN
Description: ESUN PETG (1.75MM,1000G)SOLID SI, Packaging: Box, Color: Silver (Solid Silver), Tensile Strength: 52.2Mpa, Weight: 2.205 lb (1.00 kg), Operating Temperature: 230°C ~ 250°C, Part Status: Active, Density: 1.27g/cm³, Filament Material: PETG (Polyethylene Terephthalate Glycol-modified), Filament Diameter: 0.070" (1.75mm), Flex Strength: 58.1Mpa.