Продукція > IC3D PRINTERS > PETGMEGAGREENBRIGHT175
PETGMEGAGREENBRIGHT175
PETGMEGAGREENBRIGHT175 IC3D Printers
Виробник: IC3D Printers
Description: IC3D PETG 1.75MM 22LB BRIGHT GRE
Packaging: Spool
Color: Green (Bright Green)
Tensile Strength: 59N/mm²
Weight: 22.05 lb (10.0 kg)
Operating Temperature: 240°C ~ 270°C
Filament Diameter: 0.070" (1.75mm)
Написати відгук
Description: IC3D PETG 1.75MM 22LB BRIGHT GRE, Packaging: Spool, Color: Green (Bright Green), Tensile Strength: 59N/mm², Weight: 22.05 lb (10.0 kg), Operating Temperature: 240°C ~ 270°C, Part Status: Active, Density: 1.27g/cm³, Filament Material: PETG (Polyethylene Terephthalate Glycol-modified), Filament Diameter: 0.070" (1.75mm), Flex Strength: 70N/mm².