Продукція > IC3D PRINTERS > PETGR1752CHERRYSOLID
PETGR1752CHERRYSOLID
PETGR1752CHERRYSOLID IC3D Printers
Виробник: IC3D Printers
Description: IC3D R-PETG 1.75MM 2LB CHERRY FI
Features: Recycled
Packaging: Spool
Color: Red (Cherry Red)
Weight: 2.205 lb (1.00 kg)
Operating Temperature: 210°C ~ 230°C
Part Status: Active
Filament Material: R-PETG (Recycled Polyethylene Terephthalate Glycol-Modified)
Filament Diameter: 0.070" (1.75mm)
на замовлення 49 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC3D R-PETG 1.75MM 2LB CHERRY FI, Features: Recycled, Packaging: Spool, Color: Red (Cherry Red), Weight: 2.205 lb (1.00 kg), Operating Temperature: 210°C ~ 230°C, Part Status: Active, Filament Material: R-PETG (Recycled Polyethylene Terephthalate Glycol-Modified), Filament Diameter: 0.070" (1.75mm).