PETGR1755BLACK
PETGR1755BLACK IC3D Printers
Виробник: IC3D Printers
Description: IC3D R-PETG 1.75MM 5LB BLACK FIL
Features: Recycled
Packaging: Spool
Color: Black
Weight: 5.512 lb (2.50 kg)
Operating Temperature: 210°C ~ 230°C
Filament Material: R-PETG (Recycled Polyethylene Terephthalate Glycol-Modified)
Filament Diameter: 0.070" (1.75mm)
Написати відгук
Description: IC3D R-PETG 1.75MM 5LB BLACK FIL, Features: Recycled, Packaging: Spool, Color: Black, Weight: 5.512 lb (2.50 kg), Operating Temperature: 210°C ~ 230°C, Filament Material: R-PETG (Recycled Polyethylene Terephthalate Glycol-Modified), Filament Diameter: 0.070" (1.75mm).