Продукція > IC3D PRINTERS > PETGR1755CHERRYSOLID
PETGR1755CHERRYSOLID
PETGR1755CHERRYSOLID IC3D Printers
Виробник: IC3D Printers
Description: IC3D R-PETG 1.75MM 5LB CHERRY FI
Features: Recycled
Packaging: Spool
Color: Red (Cherry Red)
Weight: 5.512 lb (2.50 kg)
Operating Temperature: 210°C ~ 230°C
Filament Material: R-PETG (Recycled Polyethylene Terephthalate Glycol-Modified)
Filament Diameter: 0.070" (1.75mm)
Написати відгук
Description: IC3D R-PETG 1.75MM 5LB CHERRY FI, Features: Recycled, Packaging: Spool, Color: Red (Cherry Red), Weight: 5.512 lb (2.50 kg), Operating Temperature: 210°C ~ 230°C, Filament Material: R-PETG (Recycled Polyethylene Terephthalate Glycol-Modified), Filament Diameter: 0.070" (1.75mm).