PETGR1755GRAPE
PETGR1755GRAPE IC3D Printers
Виробник: IC3D Printers
Description: IC3D R-PETG 1.75MM 5LB GRAPE FIL
Features: Recycled
Packaging: Spool
Color: Purple (Grape Purple)
Weight: 5.512 lb (2.50 kg)
Operating Temperature: 210°C ~ 230°C
Part Status: Active
Filament Material: R-PETG (Recycled Polyethylene Terephthalate Glycol-Modified)
Filament Diameter: 0.070" (1.75mm)
Написати відгук
Description: IC3D R-PETG 1.75MM 5LB GRAPE FIL, Features: Recycled, Packaging: Spool, Color: Purple (Grape Purple), Weight: 5.512 lb (2.50 kg), Operating Temperature: 210°C ~ 230°C, Part Status: Active, Filament Material: R-PETG (Recycled Polyethylene Terephthalate Glycol-Modified), Filament Diameter: 0.070" (1.75mm).