Продукція > IC3D PRINTERS > PETGRMEGABLUERAZZ175
PETGRMEGABLUERAZZ175
PETGRMEGABLUERAZZ175 IC3D Printers
Виробник: IC3D Printers
Description: IC3D R-PETG 1.75MM 22LB BLUERAZZ
Packaging: Spool
Features: Recycled
Color: Blue (Blue Razz)
Weight: 22.05 lb (10.0 kg)
Operating Temperature: 210°C ~ 230°C
Filament Material: R-PETG (Recycled Polyethylene Terephthalate Glycol-Modified)
Filament Diameter: 0.070" (1.75mm)
Написати відгук
Description: IC3D R-PETG 1.75MM 22LB BLUERAZZ, Packaging: Spool, Features: Recycled, Color: Blue (Blue Razz), Weight: 22.05 lb (10.0 kg), Operating Temperature: 210°C ~ 230°C, Filament Material: R-PETG (Recycled Polyethylene Terephthalate Glycol-Modified), Filament Diameter: 0.070" (1.75mm).