Продукція > IC3D PRINTERS > PETGRMEGAHONEY175
PETGRMEGAHONEY175
PETGRMEGAHONEY175 IC3D Printers
Виробник: IC3D Printers
Description: IC3D R-PETG 1.75MM 22LB HONEY FI
Packaging: Spool
Features: Recycled
Color: Honey
Weight: 22.05 lb (10.0 kg)
Operating Temperature: 210°C ~ 230°C
Part Status: Active
Filament Material: R-PETG (Recycled Polyethylene Terephthalate Glycol-Modified)
Filament Diameter: 0.070" (1.75mm)
Написати відгук
Description: IC3D R-PETG 1.75MM 22LB HONEY FI, Packaging: Spool, Features: Recycled, Color: Honey, Weight: 22.05 lb (10.0 kg), Operating Temperature: 210°C ~ 230°C, Part Status: Active, Filament Material: R-PETG (Recycled Polyethylene Terephthalate Glycol-Modified), Filament Diameter: 0.070" (1.75mm).