Продукція > ELITE > PF0J102MNN1012
PF0J102MNN1012
PF0J102MNN1012 Elite
ELITE-PF.pdf PART-NUMBER-SYSTEM.pdf
Виробник: Elite
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 1000uF; 6.3VDC; Ø10x12.5mm; ±20%
Mounting: THT
Operating temperature: -40...105°C
Capacitance: 1mF
Terminal pitch: 5mm
Diameter: 10mm
Body dimensions: Ø10x12.5mm
Height: 12.5mm
Operating voltage: 6.3V DC
Tolerance: ±20%
Service life: 2000h
Type of capacitor: electrolytic
Manufacturer series: PF
на замовлення 12011 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 70
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 1000uF; 6.3VDC; Ø10x12.5mm; ±20%, Mounting: THT, Operating temperature: -40...105°C, Capacitance: 1mF, Terminal pitch: 5mm, Diameter: 10mm, Body dimensions: Ø10x12.5mm, Height: 12.5mm, Operating voltage: 6.3V DC, Tolerance: ±20%, Service life: 2000h, Type of capacitor: electrolytic, Manufacturer series: PF.