Продукція > ELITE > PF0J472MNN1225
PF0J472MNN1225
PF0J472MNN1225 Elite
ELITE-PF.pdf PART-NUMBER-SYSTEM.pdf
Виробник: Elite
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 4700uF; 6.3VDC; Ø12.5x25mm; ±20%
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 4.7mF
Operating voltage: 6.3V DC
Terminal pitch: 5mm
Tolerance: ±20%
Service life: 2000h
Operating temperature: -40...105°C
Body dimensions: Ø12.5x25mm
Height: 25mm
Diameter: 12.5mm
Manufacturer series: PF
на замовлення 113 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 19
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 4700uF; 6.3VDC; Ø12.5x25mm; ±20%, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 4.7mF, Operating voltage: 6.3V DC, Terminal pitch: 5mm, Tolerance: ±20%, Service life: 2000h, Operating temperature: -40...105°C, Body dimensions: Ø12.5x25mm, Height: 25mm, Diameter: 12.5mm, Manufacturer series: PF.