PF122V500BJ2B Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Виробник: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Description: PHOTOFLASH
Packaging: Bulk
Tolerance: -10%, +20%
Package / Case: Radial, Can - Screw Terminals
Size / Dimension: 2.024" Dia (51.41mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -20°C ~ 55°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.500" (12.70mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 166mOhm @ 120Hz
Height - Seated (Max): 3.747" (95.17mm)
Capacitance: 1.2 mF
Voltage - Rated: 500 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PHOTOFLASH, Packaging: Bulk, Tolerance: -10%, +20%, Package / Case: Radial, Can - Screw Terminals, Size / Dimension: 2.024" Dia (51.41mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -20°C ~ 55°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.500" (12.70mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 166mOhm @ 120Hz, Height - Seated (Max): 3.747" (95.17mm), Capacitance: 1.2 mF, Voltage - Rated: 500 V.