Продукція > VICOR CORPORATION > PF175B480M033FP-00
PF175B480M033FP-00
PF175B480M033FP-00 Vicor Corporation
VI_BRICK_175V_48V_330W_PFM.pdf
Виробник: Vicor Corporation
Description: AC/DC CONVERT 48V 10.2A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук