Продукція > ELITE > PF1A101MNN0511U
PF1A101MNN0511U
PF1A101MNN0511U Elite
ELITE-PF.pdf PART-NUMBER-SYSTEM.pdf
Виробник: Elite
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 100uF; 10VDC; Ø5x11mm; Pitch: 2mm
Type of capacitor: electrolytic
Capacitance: 100µF
Operating voltage: 10V DC
Mounting: THT
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -40...105°C
Manufacturer series: PF
Terminal pitch: 2mm
Diameter: 5mm
Body dimensions: Ø5x11mm
Height: 11mm
Service life: 2000h
на замовлення 10950 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 250
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 100uF; 10VDC; Ø5x11mm; Pitch: 2mm, Type of capacitor: electrolytic, Capacitance: 100µF, Operating voltage: 10V DC, Mounting: THT, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -40...105°C, Manufacturer series: PF, Terminal pitch: 2mm, Diameter: 5mm, Body dimensions: Ø5x11mm, Height: 11mm, Service life: 2000h.