Продукція > ELITE > PF1A152MNN1020
PF1A152MNN1020
PF1A152MNN1020 Elite
ELITE-PF.pdf PART-NUMBER-SYSTEM.pdf
Виробник: Elite
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 1500uF; 10VDC; Ø10x20mm; Pitch: 5mm
Mounting: THT
Terminal pitch: 5mm
Diameter: 10mm
Body dimensions: Ø10x20mm
Height: 20mm
Operating voltage: 10V DC
Tolerance: ±20%
Service life: 2000h
Type of capacitor: electrolytic
Manufacturer series: PF
Operating temperature: -40...105°C
Capacitance: 1.5mF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 1500uF; 10VDC; Ø10x20mm; Pitch: 5mm, Mounting: THT, Terminal pitch: 5mm, Diameter: 10mm, Body dimensions: Ø10x20mm, Height: 20mm, Operating voltage: 10V DC, Tolerance: ±20%, Service life: 2000h, Type of capacitor: electrolytic, Manufacturer series: PF, Operating temperature: -40...105°C, Capacitance: 1.5mF.