Продукція > ELITE > PF1A471MP508B5
PF1A471MP508B5
PF1A471MP508B5 Elite
ELITE-PF.pdf PF1A471MP508B5-SPEC.pdf PART-NUMBER-SYSTEM.pdf
Виробник: Elite
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 470uF; 10VDC; Ø8x11.5mm; Pitch: 5mm
Type of capacitor: electrolytic
Operating temperature: -40...105°C
Tolerance: ±20%
Capacitance: 470µF
Operating voltage: 10V DC
Mounting: THT
Body dimensions: Ø8x11.5mm
Diameter: 8mm
Height: 11.5mm
Manufacturer series: PF
Service life: 2000h
Terminal pitch: 5mm
на замовлення 2960 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 140
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 470uF; 10VDC; Ø8x11.5mm; Pitch: 5mm, Type of capacitor: electrolytic, Operating temperature: -40...105°C, Tolerance: ±20%, Capacitance: 470µF, Operating voltage: 10V DC, Mounting: THT, Body dimensions: Ø8x11.5mm, Diameter: 8mm, Height: 11.5mm, Manufacturer series: PF, Service life: 2000h, Terminal pitch: 5mm.