Продукція > ELITE > PF1C472MNN1632
PF1C472MNN1632
PF1C472MNN1632 Elite
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 4700uF; 16VDC; Ø16x31.5mm; ±20%; PF
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 4.7mF
Operating voltage: 16V DC
Terminal pitch: 7.5mm
Tolerance: ±20%
Service life: 2000h
Operating temperature: -40...105°C
Body dimensions: Ø16x31.5mm
Height: 31.5mm
Diameter: 16mm
Manufacturer series: PF
на замовлення 6590 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 4700uF; 16VDC; Ø16x31.5mm; ±20%; PF, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 4.7mF, Operating voltage: 16V DC, Terminal pitch: 7.5mm, Tolerance: ±20%, Service life: 2000h, Operating temperature: -40...105°C, Body dimensions: Ø16x31.5mm, Height: 31.5mm, Diameter: 16mm, Manufacturer series: PF.