Продукція > ELITE > PF1C681MNN1016
PF1C681MNN1016
PF1C681MNN1016 Elite
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 680uF; 16VDC; Ø10x16mm; Pitch: 5mm
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 680µF
Operating voltage: 16V DC
Body dimensions: Ø10x16mm
Terminal pitch: 5mm
Tolerance: ±20%
Service life: 2000h
Operating temperature: -40...105°C
Manufacturer series: PF
Height: 16mm
Diameter: 10mm
на замовлення 2720 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 60
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 680uF; 16VDC; Ø10x16mm; Pitch: 5mm, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 680µF, Operating voltage: 16V DC, Body dimensions: Ø10x16mm, Terminal pitch: 5mm, Tolerance: ±20%, Service life: 2000h, Operating temperature: -40...105°C, Manufacturer series: PF, Height: 16mm, Diameter: 10mm.