Продукція > ELITE > PF1C682MNN1836
PF1C682MNN1836
PF1C682MNN1836 Elite
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 6800uF; 16VDC; Ø18x35.5mm; ±20%; PF
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 6.8mF
Operating voltage: 16V DC
Body dimensions: Ø18x35.5mm
Terminal pitch: 7.5mm
Tolerance: ±20%
Service life: 2000h
Operating temperature: -40...105°C
Manufacturer series: PF
Height: 35.5mm
Diameter: 18mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 6800uF; 16VDC; Ø18x35.5mm; ±20%; PF, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 6.8mF, Operating voltage: 16V DC, Body dimensions: Ø18x35.5mm, Terminal pitch: 7.5mm, Tolerance: ±20%, Service life: 2000h, Operating temperature: -40...105°C, Manufacturer series: PF, Height: 35.5mm, Diameter: 18mm.