Продукція > ELITE > PF1E222MNN1225
PF1E222MNN1225
PF1E222MNN1225 Elite
ELITE-PF.pdf PART-NUMBER-SYSTEM.pdf
Виробник: Elite
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 2200uF; 25VDC; Ø12x25mm; Pitch: 5mm
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 2.2mF
Operating voltage: 25V DC
Body dimensions: Ø12x25mm
Terminal pitch: 5mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -40...105°C
Height: 25mm
Diameter: 12mm
Service life: 2000h
Manufacturer series: PF
на замовлення 17824 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 24
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 2200uF; 25VDC; Ø12x25mm; Pitch: 5mm, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 2.2mF, Operating voltage: 25V DC, Body dimensions: Ø12x25mm, Terminal pitch: 5mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -40...105°C, Height: 25mm, Diameter: 12mm, Service life: 2000h, Manufacturer series: PF.