Продукція > ELITE > PF1E470MNN0511U
PF1E470MNN0511U
PF1E470MNN0511U Elite
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 47uF; 25VDC; Ø5x11mm; Pitch: 2mm; ±20%
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 47µF
Operating voltage: 25V DC
Body dimensions: Ø5x11mm
Terminal pitch: 2mm
Tolerance: ±20%
Service life: 2000h
Operating temperature: -40...105°C
Manufacturer series: PF
Height: 11mm
Diameter: 5mm
на замовлення 18700 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 300
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 47uF; 25VDC; Ø5x11mm; Pitch: 2mm; ±20%, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 47µF, Operating voltage: 25V DC, Body dimensions: Ø5x11mm, Terminal pitch: 2mm, Tolerance: ±20%, Service life: 2000h, Operating temperature: -40...105°C, Manufacturer series: PF, Height: 11mm, Diameter: 5mm.