Продукція > ELITE > PF1H101MNN08B5
PF1H101MNN08B5
PF1H101MNN08B5 Elite
ELITE-PF.pdf PART-NUMBER-SYSTEM.pdf
Виробник: Elite
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 100uF; 50VDC; Ø8x11.5mm; Pitch: 3.5mm
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 100µF
Operating voltage: 50V DC
Tolerance: ±20%
Service life: 2000h
Operating temperature: -40...105°C
Body dimensions: Ø8x11.5mm
Height: 11.5mm
Terminal pitch: 3.5mm
Manufacturer series: PF
Diameter: 8mm
на замовлення 17260 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 80
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 100uF; 50VDC; Ø8x11.5mm; Pitch: 3.5mm, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 100µF, Operating voltage: 50V DC, Tolerance: ±20%, Service life: 2000h, Operating temperature: -40...105°C, Body dimensions: Ø8x11.5mm, Height: 11.5mm, Terminal pitch: 3.5mm, Manufacturer series: PF, Diameter: 8mm.