Продукція > ELITE > PF1H2R2MNN0511U
PF1H2R2MNN0511U
PF1H2R2MNN0511U Elite
ELITE-PF.pdf PART-NUMBER-SYSTEM.pdf
Виробник: Elite
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 2.2uF; 50VDC; Ø5x11mm; Pitch: 2mm
Type of capacitor: electrolytic
Capacitance: 2.2µF
Operating voltage: 50V DC
Tolerance: ±20%
Mounting: THT
Manufacturer series: PF
Operating temperature: -40...105°C
Terminal pitch: 2mm
Diameter: 5mm
Body dimensions: Ø5x11mm
Height: 11mm
Service life: 2000h
на замовлення 24250 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 300
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 2.2uF; 50VDC; Ø5x11mm; Pitch: 2mm, Type of capacitor: electrolytic, Capacitance: 2.2µF, Operating voltage: 50V DC, Tolerance: ±20%, Mounting: THT, Manufacturer series: PF, Operating temperature: -40...105°C, Terminal pitch: 2mm, Diameter: 5mm, Body dimensions: Ø5x11mm, Height: 11mm, Service life: 2000h.