Продукція > ELITE > PF1H471MNN1220
PF1H471MNN1220
PF1H471MNN1220 Elite
ELITE-PF.pdf PART-NUMBER-SYSTEM.pdf
Виробник: Elite
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 470uF; 50VDC; Ø12.5x20mm; Pitch: 5mm
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 470µF
Operating voltage: 50V DC
Tolerance: ±20%
Service life: 2000h
Operating temperature: -40...105°C
Diameter: 12.5mm
Body dimensions: Ø12.5x20mm
Height: 20mm
Manufacturer series: PF
Terminal pitch: 5mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 470uF; 50VDC; Ø12.5x20mm; Pitch: 5mm, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 470µF, Operating voltage: 50V DC, Tolerance: ±20%, Service life: 2000h, Operating temperature: -40...105°C, Diameter: 12.5mm, Body dimensions: Ø12.5x20mm, Height: 20mm, Manufacturer series: PF, Terminal pitch: 5mm.