Продукція > ELITE > PF1J150MNN0511U
PF1J150MNN0511U
PF1J150MNN0511U Elite
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 15uF; 63VDC; Ø5x11mm; Pitch: 2mm; ±20%
Type of capacitor: electrolytic
Capacitance: 15µF
Operating voltage: 63V DC
Mounting: THT
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -40...105°C
Manufacturer series: PF
Terminal pitch: 2mm
Body dimensions: Ø5x11mm
Diameter: 5mm
Height: 11mm
Service life: 2000h
на замовлення 2527 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 170
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 15uF; 63VDC; Ø5x11mm; Pitch: 2mm; ±20%, Type of capacitor: electrolytic, Capacitance: 15µF, Operating voltage: 63V DC, Mounting: THT, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -40...105°C, Manufacturer series: PF, Terminal pitch: 2mm, Body dimensions: Ø5x11mm, Diameter: 5mm, Height: 11mm, Service life: 2000h.