Продукція > ELITE > PF1V222MNN1625
PF1V222MNN1625
PF1V222MNN1625 Elite
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 2200uF; 35VDC; Ø16x25mm; Pitch: 7.5mm
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 2.2mF
Operating voltage: 35V DC
Body dimensions: Ø16x25mm
Terminal pitch: 7.5mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -40...105°C
Height: 25mm
Diameter: 16mm
Manufacturer series: PF
Service life: 2000h
на замовлення 7771 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 2200uF; 35VDC; Ø16x25mm; Pitch: 7.5mm, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 2.2mF, Operating voltage: 35V DC, Body dimensions: Ø16x25mm, Terminal pitch: 7.5mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -40...105°C, Height: 25mm, Diameter: 16mm, Manufacturer series: PF, Service life: 2000h.