Продукція > ELITE > PF1V330MNN0511U
PF1V330MNN0511U
PF1V330MNN0511U Elite
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 33uF; 35VDC; Ø5x11mm; Pitch: 2mm; ±20%
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 33µF
Operating voltage: 35V DC
Body dimensions: Ø5x11mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -40...105°C
Height: 11mm
Diameter: 5mm
Service life: 2000h
Manufacturer series: PF
Terminal pitch: 2mm
на замовлення 4950 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 250
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 33uF; 35VDC; Ø5x11mm; Pitch: 2mm; ±20%, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 33µF, Operating voltage: 35V DC, Body dimensions: Ø5x11mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -40...105°C, Height: 11mm, Diameter: 5mm, Service life: 2000h, Manufacturer series: PF, Terminal pitch: 2mm.