Продукція > ELITE > PF1V331MNN1016
PF1V331MNN1016
PF1V331MNN1016 Elite
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 330uF; 35VDC; Ø10x16mm; Pitch: 5mm
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 330µF
Operating voltage: 35V DC
Body dimensions: Ø10x16mm
Tolerance: ±20%
Service life: 2000h
Operating temperature: -40...105°C
Manufacturer series: PF
Height: 16mm
Diameter: 10mm
Terminal pitch: 5mm
на замовлення 17490 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 70
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 330uF; 35VDC; Ø10x16mm; Pitch: 5mm, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 330µF, Operating voltage: 35V DC, Body dimensions: Ø10x16mm, Tolerance: ±20%, Service life: 2000h, Operating temperature: -40...105°C, Manufacturer series: PF, Height: 16mm, Diameter: 10mm, Terminal pitch: 5mm.