Продукція > ELITE > PF2A331MNN1625
PF2A331MNN1625
PF2A331MNN1625 Elite
ELITE-PF.pdf PART-NUMBER-SYSTEM.pdf
Виробник: Elite
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 330uF; 100VDC; Ø16x25mm; Pitch: 7.5mm
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 330µF
Operating voltage: 100V DC
Body dimensions: Ø16x25mm
Tolerance: ±20%
Service life: 2000h
Operating temperature: -40...105°C
Manufacturer series: PF
Height: 25mm
Diameter: 16mm
Terminal pitch: 7.5mm
на замовлення 445 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 330uF; 100VDC; Ø16x25mm; Pitch: 7.5mm, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 330µF, Operating voltage: 100V DC, Body dimensions: Ø16x25mm, Tolerance: ±20%, Service life: 2000h, Operating temperature: -40...105°C, Manufacturer series: PF, Height: 25mm, Diameter: 16mm, Terminal pitch: 7.5mm.