Продукція > ELITE > PF2D100MNN1012
PF2D100MNN1012
PF2D100MNN1012 Elite
ELITE-PF.pdf PART-NUMBER-SYSTEM.pdf
Виробник: Elite
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 10uF; 200VDC; Ø10x12.5mm; Pitch: 5mm
Mounting: THT
Operating temperature: -25...105°C
Capacitance: 10µF
Terminal pitch: 5mm
Diameter: 10mm
Body dimensions: Ø10x12.5mm
Height: 12.5mm
Operating voltage: 200V DC
Tolerance: ±20%
Service life: 2000h
Type of capacitor: electrolytic
Manufacturer series: PF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 10uF; 200VDC; Ø10x12.5mm; Pitch: 5mm, Mounting: THT, Operating temperature: -25...105°C, Capacitance: 10µF, Terminal pitch: 5mm, Diameter: 10mm, Body dimensions: Ø10x12.5mm, Height: 12.5mm, Operating voltage: 200V DC, Tolerance: ±20%, Service life: 2000h, Type of capacitor: electrolytic, Manufacturer series: PF.