PF2D100MNN1012R
PF2D100MNN1012R Chinsan (Elite)
PF%20Series.pdf
Виробник: Chinsan (Elite)
Description: CAP ALUM 10UF 20% 200V RADIAL TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.531" (13.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 200 V
Ripple Current @ Low Frequency: 95 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 190 mA @ 100 kHz
на замовлення 320 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 10UF 20% 200V RADIAL TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.531" (13.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 10 µF, Voltage - Rated: 200 V, Ripple Current @ Low Frequency: 95 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 190 mA @ 100 kHz.