Продукція > ELITE > PF2D221MNN1636
PF2D221MNN1636
PF2D221MNN1636 Elite
ELITE-PF.pdf PART-NUMBER-SYSTEM.pdf
Виробник: Elite
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 220uF; 200VDC; Ø16x35.5mm; ±20%; PF
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 220µF
Operating voltage: 200V DC
Body dimensions: Ø16x35.5mm
Terminal pitch: 7.5mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -25...105°C
Height: 35.5mm
Diameter: 16mm
Manufacturer series: PF
Service life: 2000h
на замовлення 437 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 220uF; 200VDC; Ø16x35.5mm; ±20%; PF, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 220µF, Operating voltage: 200V DC, Body dimensions: Ø16x35.5mm, Terminal pitch: 7.5mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -25...105°C, Height: 35.5mm, Diameter: 16mm, Manufacturer series: PF, Service life: 2000h.