Продукція > ELITE > PF2D3R3MNN6311U
PF2D3R3MNN6311U
PF2D3R3MNN6311U Elite
ELITE-PF.pdf PART-NUMBER-SYSTEM.pdf
Виробник: Elite
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 3.3uF; 200VDC; Ø6.3x11mm; ±20%; 2000h
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Operating temperature: -25...105°C
Capacitance: 3.3µF
Terminal pitch: 2.5mm
Diameter: 6.3mm
Body dimensions: Ø6.3x11mm
Height: 11mm
Operating voltage: 200V DC
Tolerance: ±20%
Service life: 2000h
Manufacturer series: PF
на замовлення 600 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 140
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 3.3uF; 200VDC; Ø6.3x11mm; ±20%; 2000h, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Operating temperature: -25...105°C, Capacitance: 3.3µF, Terminal pitch: 2.5mm, Diameter: 6.3mm, Body dimensions: Ø6.3x11mm, Height: 11mm, Operating voltage: 200V DC, Tolerance: ±20%, Service life: 2000h, Manufacturer series: PF.