Продукція > ELITE > PF2D470MNN1220
PF2D470MNN1220
PF2D470MNN1220 Elite
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 47uF; 200VDC; Ø12.5x20mm; Pitch: 5mm
Mounting: THT
Tolerance: ±20%
Manufacturer series: PF
Capacitance: 47µF
Terminal pitch: 5mm
Diameter: 12.5mm
Body dimensions: Ø12.5x20mm
Height: 20mm
Operating voltage: 200V DC
Service life: 2000h
Type of capacitor: electrolytic
Operating temperature: -25...105°C
на замовлення 4897 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 33
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 47uF; 200VDC; Ø12.5x20mm; Pitch: 5mm, Mounting: THT, Tolerance: ±20%, Manufacturer series: PF, Capacitance: 47µF, Terminal pitch: 5mm, Diameter: 12.5mm, Body dimensions: Ø12.5x20mm, Height: 20mm, Operating voltage: 200V DC, Service life: 2000h, Type of capacitor: electrolytic, Operating temperature: -25...105°C.