Продукція > ELITE > PF2E101MNN1625
PF2E101MNN1625
PF2E101MNN1625 Elite
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 100uF; 250VDC; Ø16x31.5mm; ±20%; PF
Mounting: THT
Operating temperature: -25...105°C
Manufacturer series: PF
Type of capacitor: electrolytic
Capacitance: 100µF
Terminal pitch: 7.5mm
Height: 31.5mm
Diameter: 16mm
Body dimensions: Ø16x31.5mm
Operating voltage: 250V DC
Tolerance: ±20%
Service life: 2000h
на замовлення 1805 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 100uF; 250VDC; Ø16x31.5mm; ±20%; PF, Mounting: THT, Operating temperature: -25...105°C, Manufacturer series: PF, Type of capacitor: electrolytic, Capacitance: 100µF, Terminal pitch: 7.5mm, Height: 31.5mm, Diameter: 16mm, Body dimensions: Ø16x31.5mm, Operating voltage: 250V DC, Tolerance: ±20%, Service life: 2000h.