PF7000230 Hammond Manufacturing
PF_Series.pdf
Виробник: Hammond Manufacturing
Description: FAN CLIMATE CONTROL 230V 506CFM
Packaging: Box
Size / Dimension: 12.80" L x 12.80" W x 5.16" H (325.1mm x 325.1mm x 131.1mm)
Voltage - Input: 230VAC
Type: Fan
Specifications: Fan, AC, Square, 506 CFM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN CLIMATE CONTROL 230V 506CFM, Packaging: Box, Size / Dimension: 12.80" L x 12.80" W x 5.16" H (325.1mm x 325.1mm x 131.1mm), Voltage - Input: 230VAC, Type: Fan, Specifications: Fan, AC, Square, 506 CFM.