Продукція > IRC (TT ELECTRONICS) > PFC-D1206-01-1200-3602-FF
PFC-D1206-01-1200-3602-FF
PFC-D1206-01-1200-3602-FF IRC (TT electronics)
pfcd.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Thin Film NET 120 Ohm/36K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/°C VOLT/D 3-Pin 1206 Concave SMD T/R
Написати відгук