Продукція > IRC (TT ELECTRONICS) > PFC-D1206-01-1801-1601-BB
PFC-D1206-01-1801-1601-BB
PFC-D1206-01-1801-1601-BB IRC (TT electronics)
pfcd.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Thin Film NET 1.8K Ohm/1.6K Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/°C VOLT/D 3-Pin 1206 Concave SMD T/R
Написати відгук