Продукція > IRC (TT ELECTRONICS) > PFC-D1206-02-1503-3002-FA
PFC-D1206-02-1503-3002-FA
PFC-D1206-02-1503-3002-FA IRC (TT electronics)
pfc-d.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Thin Film NET 150K Ohm/30K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±50ppm/°C VOLT/D 3-Pin 1206 Concave SMD T/R
Написати відгук