Продукція > IRC (TT ELECTRONICS) > PFC-D1206-02-2002-3000-BA
PFC-D1206-02-2002-3000-BA IRC (TT electronics)
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Thin Film NET 20K Ohm/300 Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±50ppm/C VOLT/D 3-Pin 1206 Concave SMD T/R
Написати відгук