Продукція > IRC (TT ELECTRONICS) > PFC-D1206-02-2700-2001-DB
PFC-D1206-02-2700-2001-DB
PFC-D1206-02-2700-2001-DB IRC (TT electronics)
pfc-d.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Thin Film NET 270 Ohm/2K Ohm 0.5% 0.25W(1/4W) ±50ppm/°C VOLT/D 3-Pin 1206 Concave SMD T/R
Написати відгук