Продукція > IRC (TT ELECTRONICS) > PFC-D1206-02-3000-1002-DA
PFC-D1206-02-3000-1002-DA IRC (TT electronics)
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Thin Film NET 300 Ohm/10K Ohm 0.5% 0.25W(1/4W) ±50ppm/C VOLT/D 3-Pin 1206 Concave SMD T/R
Написати відгук