Продукція > IRC (TT ELECTRONICS) > PFC-D1206-03-10R0-2000-FD
PFC-D1206-03-10R0-2000-FD
PFC-D1206-03-10R0-2000-FD IRC (TT electronics)
pfc-d.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Thin Film NET 10 Ohm/200 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±25ppm/°C VOLT/D 3-Pin 1206 Concave SMD T/R
Написати відгук