Продукція > IRC (TT ELECTRONICS) > PFC-D1206-03-1202-1802-DD
PFC-D1206-03-1202-1802-DD
PFC-D1206-03-1202-1802-DD IRC (TT electronics)
pfc-d.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Thin Film NET 12K Ohm/18K Ohm 0.5% 0.25W(1/4W) ±25ppm/°C VOLT/D 3-Pin 1206 Concave SMD T/R
Написати відгук