Продукція > UDINFO > PFD-25DC15T3B-A8P-31
PFD-25DC15T3B-A8P-31
PFD-25DC15T3B-A8P-31 UDINFO
Виробник: UDINFO
Description: SSD 15.36TB 2.5" TLC NVME 12V
Packaging: Tray
Size / Dimension: 100.00mm x 69.85mm x 9.50mm
Memory Size: 15.36TB
Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (TLC)
Type: NVMe
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Voltage - Supply: 12V
Form Factor: 2.5"
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SSD 15.36TB 2.5" TLC NVME 12V, Packaging: Tray, Size / Dimension: 100.00mm x 69.85mm x 9.50mm, Memory Size: 15.36TB, Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (TLC), Type: NVMe, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Voltage - Supply: 12V, Form Factor: 2.5".